Stypendium dla drużyn FLL Jr.

Jesteś nauczycielem, zaangażowanym rodzicem, kimś kto opiekuje się grupą ciekawskich dzieci? Zapraszamy Cię do programu FIRST LEGO League Junior!

Mamy dla Was aż SZEŚĆ stypendiów 50% off na udział w Programie FLL Jr., którego podsumowaniem jest Wystawa, która odbędzie się 04.01.2020 r. w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Kto może wziąć aplikować o stypendium? Wszystkie nowe podmioty, które nie brały jeszcze udziału w programie FIRST LEGO League Junior.

Co należy zrobić? Wysłać maila do nas na adres katarzyna.nogalska@fll.edu.pl , w którym napiszecie dlaczego chcecie wziąć udział w konkursie i dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Was. Zgłoszenia przyjmujemy do 18 października 2019 r.

Jakie są warunki stypendium? Stypendium upoważnia Was do zniżki 50% na udział w Programie FIRST LEGO League Junior w Katowicach. Opłata obejmuje Zestaw Motywacyjny FLL Jr. oraz materiały do prowadzenia zajęć (Poradnik Trenera i Notatnik Inżyniera). Stypendyści są zobowiązani do opublikowania trzech postów/wpisów w dowolnych mediach społecznościowych (preferujemy Facebook) w których pokażą jak wygląda praca nad Wyzwaniem. Każdy wpis powinien być opatrzony hasztagiem #FLLjr2019.

Tak było w poprzednim roku.

Zapraszamy do zabawy!